Spitsuur | PvdA centraal in woning-enquête, maatregelen tegen Hamas en seks voor de wedstrijd
Vandaag leek het even meer op een 'enquête interne PvdA-ruzies' in plaats van een 'enquête woningcorporaties'.
Oud-minister Wouter Bos (Financiën) had geen hoge pet op van zijn collega Ella Vogelaar (Wonen, Wijken en Integratie). Dat liet hij woensdag blijken tijdens zijn verhoor voor de Parlementaire Enquêtecommissie Woningcorporaties. Bij de onderhandelingen met de corporaties moest Bos haar geregeld bijspringen, vertelde hij.
Maatregelen tegen Hamas
Het Israëlische veiligheidskabinet heeft tot gisteravond laat vergaderd over maatregelen tegen Hamas. Premier Benjamin Netanyahu wil acties tegen die beweging, vanwege de moord op drie Israëlische tieners. Correspondent Jan Franke over de laatste stand van zaken.
KPN stemt tevreden
Beleggers zijn blij met KPN, het aandeel is een van de grootste stijgers. KPN kreeg vandaag te horen dat het zijn Duitse dochter E-Plus aan Telefonica verkopen. De deal leek lange tijd onzeker, maar de Europese Commissie ging toch overstag. Volgens eurocommissaris Almunia heeft Telefonica genoeg consessies gedaan. Errol Keyner, adjunct-directeur van de VEB, komt met zijn visie op de verkoop.
Seks voor de finale
Wie het WK wil winnen kan zijn spelers maar beter niét verbieden seks te hebben tijdens het toernooi. Alle teams waarbij een flink potje stoeien tussen de lakens namelijk een nono was tijdens het WK zijn uitgeschakeld. Oud-international Ronald de Boer.
En verder: Hoogleraar strafrecht Anton van Kalmthout over het kinderpardon-hoger beroep van Teeven en Aaltje Vincent, loopbaancoach, over de forse toename van het aantal beschikbare vakantiebaantjes.
Dat en meer tussen 16.00 en 19.00 uur bij Spitsuur met Petra Grijzen.

The Daily Move
In The Daily Move nemen Liesbeth Staats en Kees Dorresteijn je mee in het laatste nieuws en zoeken verdieping met deskundige tafelgasten. Van maandag tot en met donderdag, van 16:00 tot 18:30 uur live bij BNR.