Wereldveroveraars 29 juli | Business in Brazilië
Het WK Voetbal, de Olympische Spelen. Alle aandacht gaat de komende tijd naar Brazilië. Ook ondernemers hebben het land al een tijdje in het vizier.
Tijdens de zomermaanden zenden we de beste gesprekken van het afgelopen seizoen nog eens uit. Vandaag de aflevering van 10 juni, waarin ondernemen in Brazilië centraal stond.
Het lukt veel Nederlandse ondernemers niet om hun business er echt van de grond te krijgen. Max Blom van MBrands International probeert de producten van het merk Mystic goedkoper het land binnen te krijgen. Na drie maanden onderzoek te hebben gedaan heeft hij een oplossing gevonden. Edwin Tuyn van Inspired Search is getrouwd met een Braziliaanse en heeft het daardoor een stuk eenvoudiger.
Dat en meer in Wereldveroveraars, iedere dinsdag om 19:30 uur.