Zakendoen Met 30 januari | De Tuinen, ID-Checker & Chinees Nieuwjaar
Frits Huffnagel doet zaken vanuit de BNR studio in Amsterdam
Een gezonde levensstijl is hip en daar profiteren ze bij De Tuinen volop van. Binnen vijf jaar 250 winkels, verspreid over de beste locaties in Nederland. En De Tuinen wil de komende jaren nog flink uitbreiden, onder aanvoering van algemeen directeur Dick de Lange. Waar loop je tegenaan als directeur van een gezondheidsketen en wat zijn de verdere ambities?
Merlin Technology
Het Centraal Bureau Levensmiddelen klopte bij Merlin Technology aan, want zij zagen dat er bij het controleren van leeftijd veel rekenfouten werden gemaakt door caissières. De oplossing? Een ID-checker. Ik praat erover met Theo Ververgaard commercieel directeur en Mark Dicken technisch directeur bij Merlin technology
Won Yip - Chinees Nieuwjaar
Chinezen gaan steeds vaker de grens over. Op vakantie EN met hun bedrijven. Het is dan ook hoog tijd dat we daar in Nederland beter op gaan inspelen, zo stelt althans mijn gast Won Yip. Chinees van oorsprong en eigenaar van elf horecazaken, voornamelijk in hartje Amsterdam. Morgen is het Chinees Nieuwjaar en dus weer tijd voor knalvuurwerk, grote maskers en de drakendans.
Dat en meer in Zakendoen met, iedere werkdag van 13:30 uur tot 15:00 uur.