Zakendoen Met | Willem Vermeend, Rob Urgert en Ben Woldring
Diana Matroos doet vandaag zaken bij Exact Live in Ahoy.
Akkoord
Het Haagse pokeren is in volle gang, maar komt daar een akkoord uit waarmee we de crisis te lijf kunnen of blijven we steken in partijpolitieke belangen? Daarover hoor je straks econoom Willem Vermeend, hoogleraar Europees fiscaal recht en fiscale economie aan de Universiteit Maastricht.
Quiz
Hoe word ik succesvoller dan mijn collega’s? Dat is de titel van de quiz van cabaretiers Rob Urgert en Joep van Deudekom. Met 12 vragen nemen ze bezoekers mee in de wereld van de wetenschap. Zo is één vraag bijvoorbeeld: Welk parfum moet je nu dragen als je gaat solliciteren?
Duitsland
Zijn vergelijkingssites als Bellen.com en Internetten.nl trekken elke dag samen zo'n 30.000 unieke bezoekers. Maar Ben Woldring wil meer, zijn blik richt zich nu vooral op het oosten, naar de Duitse markt. Het land kent 81 miljoen inwoners en dus een gigantische markt. Hoe ziet het meerjarenplan er van Ben voor Duitsland uit?
Dat en meer in Zakendoen met, iedere werkdag van 13:30 uur tot 15:00 uur.