Zakendoen Met | ZZP'ers, de SER en breindoping
Frits Huffnagel doet vandaag zaken vanuit het hoofdkantoor van de Rabobank in Utrecht.
Dag van de zelfstandige
Het is vandaag de Dag van de Zelfstandige en dus gaan we bij BNR in gesprek met Esther Raats-Coster, directeur van branchevereniging PZO. Nederland telt al bijna een miljoen zzp'ers en wat
gaat de belangenclub doen voor die alsmaar uitdijende groep op de arbeidsmarkt? En natuurlijk gaat Frits ook in op het pensioenplan dat begin deze week werd gepresenteerd.
SER
Het is het belangrijkste economische adviesorgaan van het kabinet: de SER.
Te gast is voorzitter Wiebe Draijer en hij gaat in op de stand van de Nederlandse economie, het consumentenvertrouwen en de flexibilisering van de arbeidsmarkt.
Vlaaien
Zoals elke woensdag ook vandaag weer een pitch. Deze week is het de beurt aan Ard Gerards en hij heeft een manier bedacht om verse Limburgse vlaaien snel in Groningen en Friesland te krijgen. Gewoon, door ze op de post te doen.
Breindoping
Als harde werker en deadlinejager is het niet alleen belangrijk om
die tankstationbroodjes er af te sporten, maar ook de hérsenen in topvorm te
houden. Hoe geef je jezelf mentale doping? Het antwoord op die vraag en vele
andere vinden we in het boek Breinwijzer, geschreven door John Cliteur van Purple Monkey
Breinonderwijs.
Dat en meer in Zakendoen met, iedere werkdag van 12:30 uur tot 14:00 uur.