2 mei | TelSell, accountancy en Arrow.TV
Tel Sell bereikte in de jaren '90 een cultstatus met verkoop-tv, maar na een eerder faillissement is het miljoenenbedrijf nu door de familie zélf in de etalage gezet. Directeur Bianca Damas is te gast.
Melkveehouders
Melkveehouders breken records. Ze produceren veel meer melk en het gemiddeld aantal koeien per bedrijf is ook gestegen, zo blijkt uit CBS die vanmorgen bekend zijn gemaakt. Toch kampt de sector met problemen. Melkveeboer Cock Verweij is te gast.
Debat Accountancy
In 2014 bleek uit een vernietigend AFM-rapport dat het controlewerk van de vier grote kantoren (KPMG, PwC, Deloitte en EY) veel te vaak ondermaats is. In de aanloop naar het nieuwe kwaliteitsrapport van de toezichthouder kijken we hoe de sector ervoor staat. Dat doen we met Arjan Brouwer (partner bij PwC), Pieter Jongstra (voorzitter Nederlandse Beroepsorganisatie van Accountants) en Jan Bouwens, hoogleraar Accountancy aan de Universiteit van Amsterdam.
Arrow.TV
ARROW.TV. Zo heet het nieuwe initiatief van Ad Ossendrijver. Hij is de man achter radiozender Arrow Classic Rock en probeert het nu met een online TV-kanaal voor gouwe ouwe rockmuziek.