SOD en Fie van der Hoop Fonds wil zichtbaarheid vergroten met nieuwe website
Het SOD en Fie van der Hoop Fonds, ondersteuner bij de ontwikkeling van preventie- en hulpprogramma's voor kinderen en ouders in problematische opvoedingssituaties, heeft gekozen voor een nieuwe website. Met deze nieuwe website wil de organisatie zijn zichtbaarheid en positionering kunnen vergroten. Creative Internet Development, speler op het gebied van webdesign en ontwikkeling, heeft de nieuwe website ontwikkeld.
Het SOD en Fie van der Hoop Fonds steunt de ontwikkeling van preventie- en hulpprogramma's voor kinderen en ouders in problematische opvoedingssituaties. Bij het samenvoegen van beide fondsen ontstond de behoefte aan een nieuwe website om de gewenste doelgroep beter te kunnen bereiken. De nieuwe website moet de positionering ondersteuning en de zichtbaarheid van het fonds kunnen vergroten. Hierdoor moeten organisaties die financiering zoeken de site snel kunnen vinden, maar ook moet de zichtbaarheid voor donateurs verbeterd zijn.
Ferry van den Brûle, voorzitter bestuur van het SOD en Fie van der Hoop Fonds, vertelt: 'Wij zijn als fonds afhankelijk van de resultaten van beleggingen, giften en donaties. Dat betekent dat wij zeer zorgvuldig met onze middelen moeten omgaan. Nu beide fondsen samenvallen onder één bestuur wilden wij ook de informatievoorziening en de zichtbaarheid optimaliseren, de nieuwe site is daar een onderdeel van.'
De nieuwe website is ontworpen en ontwikkeld door Creative Internet Development, een speler op gebied van webdesign, ontwikkeling en maatwerk webapplicaties. Bij de ontwikkeling is volgens de ontwikkelaar gekeken naar hoe de site overkomt op de bezoekers. De navigatie moet duidelijk zijn er is een nieuw formulier ontwikkeld waarmee financieringen mee aangevraagd moeten kunnen worden.
Dit artikel is geschreven door Customer Talk