Digital Heroes #10 - Cybercriminelen geen kans
Bij Imbema hebben ze de digitale beveiliging van hun netwerk goed voor elkaar. Zo goed zelfs dat het de eigen IT-manager moeite kost om zogenaamde spam-mailtjes te sturen die de bewustzijn van medewerkers moet vergroten.
In deze podcast gaat het over cybersecurity. John van Schagen gaat in gesprek met Oscar Koeroo, security-specialist van KPN, en Wesley Noorhoff die bij Imbema de IT onder zijn hoede heeft. Het bedrijf helpt organisaties bij het creëren van een veilige, efficiënte werkomgeving en schuift steeds meer op naar de rol van dienstverlener. Dat is een transitie die veel impact heeft op het eigen netwerk, met security als één van de belangrijkste uitdagingen.
Medewerkers van Imbema gebruiken lokale programma's om veilig hun werk te kunnen doen en hebben Office365 om toch snel bij de juiste informatie te komen. Met een managed firewall van KPN is het veilig up- en downloaden van bestanden verzekerd. Ook maakt het bedrijf gebruik van SD-WAN. Oscar Koeroo van KPN legt uit dat Imbema hiermee de instellingen van het eigen netwerk makkelijk zelf kan aanpassen. Ook gaat hij in op de belangrijkste security-trends van nu en legt onder meer uit welke rol medewerkers spelen in de digitale beveiliging van organisaties.
Weten hoe je optimaal beschermd blijft tegen cybercriminelen? Dat lees je in het dossier op fd.nl.

Digital Heroes
In KPN Digital Heroes geven experts van Nederland oplossingen voor de grootste uitdagingen van zakelijk Nederland. Van bedrijfscontinuïteit en cybersecurity tot online samenwerken. De serie bestaat uit dossiers én deze podcast, met host Bram van Dijk.